首頁 > Pasternack代理商 > PE33555-36
影像僅供參考,以產品規格為準
PE33555-36
型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type RG-316 36.00" (914.40mm)
COAX CBL SMA TO N-TYPE 36"
型號:
PE33555-36
品牌:
Pasternack
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Style
SMA to N-Type
1st Connector
SMA Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
N-Type Jack
2nd Contact Gender
Female
2nd Connector Mounting Type
Panel Mount
2nd Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
RG-316
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms