PE3245-60
- 型號描述:
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-180 60.0" (1.5m) 5.0'
COAX CABLE SMA TO SMA 5'
- 型號:
- PE3245-60
- 品牌:
- Pasternack
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Style
- SMA to SMA
- 1st Connector
- SMA Plug
- 1st Contact Gender
- Male
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Connector Mounting Feature
- 2nd Connector
- SMA Plug
- 2nd Contact Gender
- Male
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Feature
- Length
- 60.0" (1.5m) 5.0'
- Cable Type
- RG-180
- Cable Impedance
- 95 Ohms
- Connector Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms