050R40-127B
- 型號描述:
40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 5"
- 型號:
- 050R40-127B
- 品牌:
- Parlex USA LLC
數量:
- Cable Type
- FFC, FPC
- Number of Conductors
- 40
- Pitch
- 0.020" (0.50mm)
- Length
- 5.000" (127.00mm)
- Length - Exposed Ends
- 0.140" (3.56mm)