S200X400YAJ
- 型號描述:
White Self Laminating Label 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)
LABEL SELF LAMINATING WHT 8/SHT
- 型號:
- S200X400YAJ
- 品牌:
- Panduit Corp
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- White
- For Use With/Related Products
- Laser and Ink Jet Printers
- Material
- Polyester
- Label Type
- Self Laminating
- Label Size
- 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)