S100X225YBJ
- 型號描述:
Blue Self Laminating Label 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
LABEL SELF LAMINATING BLU 32/SHT
- 型號:
- S100X225YBJ
- 品牌:
- Panduit Corp
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Color
- Blue
- For Use With/Related Products
- Laser and Ink Jet Printers
- Material
- Polyester
- Label Type
- Self Laminating
- Label Size
- 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)