首頁 > Panduit Corp代理商 > S100X160YAJ
影像僅供參考,以產品規格為準
S100X160YAJ
型號描述:
White Self Laminating Label 1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm)
LABEL SELF LAMINATING WHT 48/SHT
型號:
S100X160YAJ
品牌:
Panduit Corp
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Packaging
Bulk
Color
White
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Material
Polyester
Label Type
Self Laminating
Label Size
1.00" x 1.60" (25.40mm x 40.64mm)