首頁 > Panduit Corp代理商 > S050X125YAJ
影像僅供參考,以產品規格為準
S050X125YAJ
型號描述:
White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
LABEL SELF LAMINATNG WHT 104/SHT
型號:
S050X125YAJ
品牌:
Panduit Corp
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Bulk
Color
White
For Use With/Related Products
Laser and Ink Jet Printers
Material
Polyester
Label Type
Self Laminating
Label Size
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)