CCS31-S8-M0
- 型號描述:
Cable Clip, P-Type Black Fastener 0.310" (7.87mm)
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
- 型號:
- CCS31-S8-M0
- 品牌:
- Panduit Corp
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Weather Resistant
- Color
- Black
- Mounting Type
- Fastener
- Material
- Polyamide (PA66), Nylon 6/6
- Length
- Type
- Clip, P-Type
- Width
- 0.370" (9.40mm)
- Panel Hole Size
- 0.167" (4.24mm)
- Height
- Adhesive
- Opening Size
- 0.310" (7.87mm)
- Material Flammability Rating
- UL94 V-2
- Material Thickness
- 0.050" (1.27mm)