C400X600YX1
- 型號描述:
- LABEL ID/RATINGS 6"X4" WT/ORANGE
- 型號:
- C400X600YX1
- 品牌:
- Panduit Corp
數量:
- Packaging
- Spool
- For Use With/Related Products
- Material
- Polyester
- Length
- 6.000" (152.40mm)
- Width
- 4.000" (101.60mm)
- Material - Body
- Polyester (PET)
- Label Type
- Die Cut
- Label Size
- 6.00" L x 4.00" W (152.4mm x 101.6mm)