TQ2SS-24V
- 型號描述:
Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
- 型號:
- TQ2SS-24V
- 品牌:
- Panasonic Electric Works
數量:
- Mounting Type
- Surface Mount
- Coil Voltage
- 24VDC
- Contact Form
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating (Current)
- 2 A
- Switching Voltage
- 125VAC, 220VDC - Max
- Load - Max Switching
- 250VA, 440W
- Coil Current
- 8.3 mA
- Coil Type
- Non Latching
- Features
- Termination Style
- Gull Wing
- Seal Rating
- Coil Insulation
- Must Operate Voltage
- 18 VDC
- Must Release Voltage
- 2.4 VDC
- Operate Time
- 4 ms
- Release Time
- 4 ms
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C