PM4HW-H-AC240VW
- 型號描述:
Repeat Cycle, Twin Timer Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.1 Sec ~ 500 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable
RELAY TIME DELAY 500HR 5A 250V
- 型號:
- PM4HW-H-AC240VW
- 品牌:
- Panasonic Industrial Automation Sales
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Mounting Type
- Socketable
- Relay Type
- Mechanical Relay
- Function
- Repeat Cycle, Twin Timer
- Circuit
- DPDT (2 Form C)
- Delay Time
- 0.1 Sec ~ 500 Hrs
- Contact Rating @ Voltage
- 5A @ 250VAC
- Voltage - Supply
- 100 ~ 240VAC
- Termination Style
- Plug In, 8 Pin (Octal)