EXC-24CE201U
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2.7Ohm
- 型號:
- EXC-24CE201U
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:442
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 0504 (1210 Metric), 4 Lead
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 5V
- Current Rating (Max)
- 130mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 2.7Ohm
- Impedance @ Frequency
- 200 Ohms @ 100 MHz