EXC-24CE201U
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100 MHz 130mA DCR 2.7Ohm
CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD
型號:
EXC-24CE201U
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type
Signal Line
Size / Dimension
0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
5V
Current Rating (Max)
130mA
DC Resistance (DCR) (Max)
2.7Ohm
Impedance @ Frequency
200 Ohms @ 100 MHz