首頁 > Panasonic代理商 > ETPE330MA9GB
影像僅供參考,以產品規格為準
ETPE330MA9GB
型號描述:
330 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 1411 (3528 Metric) 9mOhm @ 300kHz
型號:
ETPE330MA9GB
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
General Purpose
Package / Case
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
9mOhm @ 300kHz
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code
B2
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Capacitance
330 µF
Voltage - Rated
2.5 V