ERZ-V20D391
- 型號描述:
390 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 21.5mm
- 型號:
- ERZ-V20D391
- 品牌:
- Panasonic Industry
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 50
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:50
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Disc 21.5mm
- Current - Surge
- 10 kA
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Energy
- 275J
- Varistor Voltage (Max)
- 429 V
- Varistor Voltage (Min)
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 390 V
- Maximum AC Volts
- 250 V
- Maximum DC Volts
- 320 V
- Capacitance @ Frequency
- 1100 pF @ 1 kHz