首頁 > Panasonic代理商 > ERZ-V20D331
影像僅供參考,以產品規格為準
ERZ-V20D331
型號描述:
330 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 21.5mm
型號:
ERZ-V20D331
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:56 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 21.5mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
10 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Energy
228J
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
363 V
Varistor Voltage (Min)
297 V
Varistor Voltage (Typ)
330 V
Maximum AC Volts
210 V
Maximum DC Volts
270 V
Capacitance @ Frequency
1100 pF @ 1 kHz