ERZ-V20D271
- 型號描述:
270 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 21.5mm
- 型號:
- ERZ-V20D271
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:239
- Maximum AC Volts
- 175 V
- Maximum DC Volts
- 225 V
- Varistor Voltage (Min)
- 247 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 270 V
- Varistor Voltage (Max)
- 303 V
- Current - Surge
- 10 kA
- Energy
- 190J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 1300 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 21.5mm