ERZ-V20D220
型號描述:
22 V 3 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 21.5mm
型號:
ERZ-V20D220
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
8
起訂量:8 倍增量:1
Maximum AC Volts
14 V
Maximum DC Volts
18 V
Varistor Voltage (Min)
20 V
Varistor Voltage (Typ)
22 V
Varistor Voltage (Max)
24 V
Current - Surge
3 kA
Energy
16J
Capacitance @ Frequency
30000 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case
Disc 21.5mm