ERZ-V14D821
- 型號描述:
820 V 5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 16mm
- 型號:
- ERZ-V14D821
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- Maximum AC Volts
- 510 V
- Maximum DC Volts
- 670 V
- Varistor Voltage (Min)
- 738 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 820 V
- Varistor Voltage (Max)
- 902 V
- Current - Surge
- 5 kA
- Energy
- 235J
- Number of Circuits
- 1
- Capacitance @ Frequency
- 280 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 16mm