ERZ-V10D241
- 型號描述:
240 V 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
- 型號:
- ERZ-V10D241
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
數量:
- Maximum AC Volts
- 150 V
- Maximum DC Volts
- 200 V
- Varistor Voltage (Min)
- 216 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 240 V
- Varistor Voltage (Max)
- 264 V
- Current - Surge
- 3.5 kA
- Energy
- 42J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 380 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case
- Disc 11.5mm