ERZ-V05D180CS
- 型號描述:
18 V 250 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
- 型號:
- ERZ-V05D180CS
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 10-18工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Maximum AC Volts
- 11 V
- Maximum DC Volts
- 14 V
- Varistor Voltage (Min)
- 16 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 18 V
- Varistor Voltage (Max)
- 20 V
- Current - Surge
- 250 A
- Energy
- 0.6J
- Number of Circuits
- Capacitance @ Frequency
- 1600 pF @ 1 kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Features
- Mounting Type
- Through Hole
- Package / Case
- Disc 5mm