ERZ-HF2M220D
- 型號描述:
22 V 5 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
VARISTOR 22V 5A 2SMD JLEAD
- 型號:
- ERZ-HF2M220D
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:800
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 2-SMD, J-Lead
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCV
- Current - Surge
- 5 A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max)
- 23.2 V
- Varistor Voltage (Min)
- 20 V
- Varistor Voltage (Typ)
- 22 V
- Maximum DC Volts
- 16 V