首頁 > Panasonic代理商 > ERZ-E10A911
影像僅供參考,以產品規格為準
ERZ-E10A911
型號描述:
910 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
型號:
ERZ-E10A911
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:363 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 12.50mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
4.5 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Energy
168J
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
1.001 kV
Varistor Voltage (Min)
819 V
Varistor Voltage (Typ)
910 V
Maximum AC Volts
550 V
Maximum DC Volts
745 V
Capacitance @ Frequency
220 pF @ 1 kHz