首頁 > Panasonic代理商 > ERB-RE2R50V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERB-RE2R50V
型號描述:
2.5 A 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
型號:
ERB-RE2R50V
品牌:
Panasonic
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:1
Mounting Type
Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
2.5 A
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Fast Blow
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Approval Agency
cUL, UL
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)