ERB-RE1R50V
- 型號描述:
1.5 A 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- ERB-RE1R50V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2500
倍增量:1
價格:
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)