ERB-RE1R40V
- 型號描述:
1.4 A 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- ERB-RE1R40V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- Current Rating (Amps)
- 1.4 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Approval Agency
- cUL
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)