ERB-RE1R25V
- 型號描述:
1.25 A 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
FUSE BOARD MNT 1.25A 32VDC 0603
- 型號:
- ERB-RE1R25V
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W x 0.025" H (1.60mm x 0.81mm x 0.63mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V