ERA-S39J150V
- 型號描述:
15 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Temperature Sensitive Specialized Resistor Metal Film 3900ppm/°C Surface Mount
薄膜電阻器 - SMD Thermo Sensitive Chp Resistor08055%
- 型號:
- ERA-S39J150V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 0.1W, 1/10W
- Tolerance
- ±5%
- Temperature Coefficient
- 3900ppm/°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Composition
- Metal Film
- Type
- Temperature Sensitive
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Applications
- Temperature Correction Circuits
- Resistance
- 15 Ohms