ERA-8ARW104V
型號描述:
100 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES SMD 100K OHM 0.05% 1/4W 1206
型號:
ERA-8ARW104V
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
100 kOhms
Tolerance
±0.05%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Temperature Coefficient
±10ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Supplier Device Package
1206
Ratings
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)