ERA-8ARB1542V
- 型號描述:
15.4 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
RES SMD 15.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
- 型號:
- ERA-8ARB1542V
- 品牌:
- Panasonic Industry
數量:
- Resistance
- 15.4 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.25W, 1/4W
- Temperature Coefficient
- ±10ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)