首頁 > Panasonic代理商 > ERA-6VRW1002V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERA-6VRW1002V
型號描述:
型號:
ERA-6VRW1002V
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:200 倍增量:1
Resistance
10 kOhms
Tolerance
±0.05%
Power (Watts)
0.25W, 1/4W
Composition
Thin Film
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±10ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
0805
Ratings
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)