ERA-6APB103V
- 型號描述:
10 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
- 型號:
- ERA-6APB103V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2500
倍增量:1
價格:
數量:
- Resistance
- 10 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.125W, 1/8W
- Temperature Coefficient
- ±15ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)