首頁 > Panasonic代理商 > ERA-6AED5112V
影像僅供參考,以產品規格為準
ERA-6AED5112V
型號描述:
51.1 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
型號:
ERA-6AED5112V
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
51.1 kOhms
Tolerance
±0.5%
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Features
Automotive AEC-Q200
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
0805
Ratings
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)