ERA-6AEB471V
- 型號描述:
470 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
- 型號:
- ERA-6AEB471V
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 50
- Resistance
- 470 Ohms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.125W, 1/8W
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)