ERA-3VEB1003V
型號描述:
100 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film
型號:
ERA-3VEB1003V
品牌:
Panasonic Industry
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
0.125W, 1/8W
Tolerance
±0.1%
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition
Thin Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)
Failure Rate
Resistance
100 kOhms