ERA-2AEB393X
型號描述:
39 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
型號:
ERA-2AEB393X
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Resistance
39 kOhms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.063W, 1/16W
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)