ERA-1AEB4991C
- 型號描述:
4.99 kOhms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
- 型號:
- ERA-1AEB4991C
- 品牌:
- Panasonic Industry
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- Resistance
- 4.99 kOhms
- Tolerance
- ±0.1%
- Power (Watts)
- 0.05W, 1/20W
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.010" (0.26mm)