EEH-ZU1V681UV
型號描述:
680 μF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 9mOhm 4000 Hrs @ 135°C
型號:
EEH-ZU1V681UV
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:250 倍增量:1
Capacitance
680 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
35 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
9mOhm
Lifetime @ Temp.
4000 Hrs @ 135°C
Operating Temperature
-55°C ~ 135°C
Ripple Current @ Low Frequency
870 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency
5.8 A @ 100 kHz
Lead Spacing
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.673" (17.10mm)
Surface Mount Land Size
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)