EEH-ZK1V331P
- 型號描述:
330 μF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 4000 Hrs @ 125°C
- 型號:
- EEH-ZK1V331P
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 330 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 20mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 4000 Hrs @ 125°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 420 mA @ 100 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2.8 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.413" (10.50mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)