EEH-ZC1E331P
- 型號描述:
330 μF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 4000 Hrs @ 125°C
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
- 型號:
- EEH-ZC1E331P
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Hybrid
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Automotive
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 20mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 4000 Hrs @ 125°C
- Surface Mount Land Size
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.413" (10.50mm)
- Capacitance
- 330 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 300 mA @ 100 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2 A @ 100 kHz