EEH-ZA1V221V
- 型號描述:
220 μF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 20mOhm 10000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEH-ZA1V221V
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 25
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:25
倍增量:1
價格:
- Capacitance
- 220 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 20mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 10000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 375 mA @ 100 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 2.5 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.394" Dia (10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.425" (10.80mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)