EEH-ZA1J220XP
- 型號描述:
22 μF 63 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 80mOhm 10000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEH-ZA1J220XP
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 900
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 63 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 10000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 150 mA @ 100 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.5 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.248" Dia (6.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.315" (8.00mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)