EEH-ZA1H470P
- 型號描述:
47 μF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 30mOhm 10000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EEH-ZA1H470P
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 30mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 10000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.413" (10.50mm)
- Capacitance
- 47 µF
- Voltage - Rated
- 50 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 270 mA @ 100 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.8 A @ 100 kHz