首頁 > Panasonic代理商 > ECH-U1H682GX5
影像僅供參考,以產品規格為準
ECH-U1H682GX5
型號描述:
6800 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
型號:
ECH-U1H682GX5
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:400 倍增量:1
Capacitance
6800 pF
Tolerance
±2%
Voltage Rating - AC
30V
Voltage Rating - DC
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)