ECH-U1H682GX5
- 型號描述:
6800 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
CAP FILM 6800PF 2% 50VDC 1206
- 型號:
- ECH-U1H682GX5
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
數量:
- Capacitance
- 6800 pF
- Tolerance
- ±2%
- Voltage Rating - AC
- 30V
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Dielectric Material
- Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)