ECH-U1H562JX5
- 型號描述:
5600 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
CAP FILM 5600PF 5% 50VDC 1206
- 型號:
- ECH-U1H562JX5
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Features
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Termination
- Solder Pads
- Ratings
- Dielectric Material
- Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
- Voltage Rating - AC
- 30V
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- Capacitance
- 5600 pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)