ECH-U1H331JX5
- 型號描述:
330 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
- 型號:
- ECH-U1H331JX5
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 658
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:658
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 330 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage Rating - AC
- 30V
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Dielectric Material
- Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)