首頁 > Panasonic代理商 > ECH-U1H331JX5
影像僅供參考,以產品規格為準
ECH-U1H331JX5
型號描述:
330 pF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
型號:
ECH-U1H331JX5
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:636 倍增量:1
Capacitance
330 pF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
30V
Voltage Rating - DC
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)