ECH-U1H104GX9
- 型號描述:
0.1 μF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
- 型號:
- ECH-U1H104GX9
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Capacitance
- 0.1 µF
- Tolerance
- ±2%
- Voltage Rating - AC
- 30V
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Dielectric Material
- Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1913 (4833 Metric)
- Size / Dimension
- 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.091" (2.30mm)