首頁 > Panasonic代理商 > ECH-U1H104GX9
影像僅供參考,以產品規格為準
ECH-U1H104GX9
型號描述:
0.1 μF Film Capacitor 30V 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
型號:
ECH-U1H104GX9
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Capacitance
0.1 µF
Tolerance
±2%
Voltage Rating - AC
30V
Voltage Rating - DC
50V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1913 (4833 Metric)
Size / Dimension
0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Height - Seated (Max)
0.091" (2.30mm)